Україна і Литва домовилися розширити співробітництво в оборонній сфері – «Укроборонпром»

15:26, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Україна і Литва домовилися поглибити військово-технічне співробітництво, а також визначити перспективні напрямки інвестування в нові спільні проекти оборонного сектору обох країн.

Як повідомила прес-служба державного концерну "Укроборонпром", відповідної домовленості було досягнуто в ході зустрічей делегації держконцерну на чолі з гендиректором Романом Романовим з службовими особами та представниками ділових і наукових кіл Литовської Республіки.

Зокрема, у ході зустрічей сторони обговорили існуючий промисловий і науково-технічний потенціал України й Литви в оборонній сфері, можливості спільної реалізації окремих проектів і домовилися про подальший обмін інформацією на цю тему.

«Також обговорювалося питання участі підприємств оборонного комплексу України у міжнародній виставці військової техніки та озброєння, яка відбудеться в жовтні 2017 року в Литві», - підкреслили в прес-службі.

Як повідомляв УНІАН, раніше керівництво "Укроборонпрому" і міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон домовилися про поглиблення військово-технічного співробітництва між країнами, а також обговорили можливість оснащення української авіації сучасною технікою британських компаній.