Будівництво лінії «Запорізька АЕС - Каховська» буде завершено у вересні-жовтні і знизить споживання дефіцитного антрациту на 2 млн тонн на рік – Насалик

14:08, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Будівництво лінії електропередачі «Запорізька АЕС - Каховська», яке дасть змогу станції збільшити обсяг виробленої і відпущеної електроенергії в енергосистему, буде завершено у вересні-жовтні 2017 року, і сприятиме зниженню споживання тепловою генерацією дефіцитного вугілля антрацитової групи на 2 млн тонн за рік.

Про це під час прес-конференції, присвяченій забезпеченню вугіллям теплової генерації і питанню блокування поставок вугілля із зони АТО, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«Проект, який дасть можливість повністю функціонувати Запорізькій АЕС, одній з найпотужніших у Європі, – це будівництво ліній електропередач «Запорізька АЕС – Каховська». Це дасть можливість розвантажити близько 750 тис. тонн вугілля тільки до кінця року... Будівництво цієї лінії завершиться у вересні-жовтні цього року і за рік ми очікуємо ефект близько 2 млн тонн антрацитової групи», - сказав міністр.