А. Геращенко: Потрібно на законодавчому рівні вирішувати питання, а не блокувати транспортні магістралі

13:49, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Народний депутат України Антон Геращенко («Народний фронт») вважає, що потрібно на законодавчому рівні вирішувати питання, а не блокувати транспортні магістралі.

Про це заявив у коментарі журналістам із приводу блокади ввезення та вивезення товарів на тимчасово окуповану територію Донбасу.

Депутат наголосив, що ніхто не має права в порушення закону блокувати транспортні магістралі.

«Щодо блокади Донбасу потрібно ухвалити нормативний акт на рівні постанови Кабміну, а ще краще закон, який би визначав, які товари і послуги ми можемо експортувати на тимчасово окуповану територію Донбасу», - сказав він.

Геращенко наголосив, що на окупованій території перебувають мільйони громадян України. Зокрема, пенсіонери, яким потрібні, наприклад, ліки. За його словами, потрібно визначитися, що, зокрема, на окуповану територію не можуть поставлятися сигарети, алкоголь і всі товари, які можуть використовуватися проти України у війні.

Політик вважає, що замість того щоб народні депутати піарилися на блокуванні, вони мали б внести в парламент законопроект, який би регулював питання поставок товарів на тимчасово окуповані території.

Як повідомляв УНІАН, 16 грудня 2016 року ветерани АТО оголосили терористам ультиматум, щоб ті звільнили всіх українських полонених, інакше бійці погрожували розпочати економічну блокаду окупованих територій.

25 січня вони заблокували залізницю Луганськ – Попасна. В результаті було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів.

Серед народних депутатів, які беруть участь в блокаді, Семен Семенченко і Володимир Парасюк.

7 лютого Парасюк заявив у кулуарах парламенту, що будуть розширені межі блокування доріг, якими пересувається транспорт для перевезення товарів на окуповані території Донбасу.