ВР відправила на доопрацювання законопроект щодо повноважень органів влади у галузі охорони природного середовища

13:36, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Верховна Рада України направила для підготовки на повторне друге читання урядовий проект закону про внесення змін до закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища) (№4551).

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення після кількох спроб проголосував 241 народний депутат із 357, зареєстрованих у сесійній залі. Перед цим депутати не підтримали ухвалення закону в цілому.

Як зазначається у пояснювальній записці, головною метою ухвалення цього законопроекту є врегулювання питання передачі повноважень від територіальних органів центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.

Законопроектом, зокрема, пропонувалося визначити, що завдання, науковий профіль, характер функціонування і режим територій та об'єктів природно-заповідного фонду визначаються у положеннях про них, які розробляються відповідно до цього закону, і затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища - щодо територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення; обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища - щодо територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.