В Радикальній партії не коментують ситуацію з обшуками у Мосійчука та його адвоката

13:18, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. В Радикальній партії відмовляються коментувати інформацію про обшуки у народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та його адвоката Андрія Мамалиги.

Як передає кореспондент УНІАН, на прохання представників ЗМІ прокоментувати повідомлення про обшуки, лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко сказав: «Я коментуватиму цю інформацію тоді, коли матиму більше інформації».

Перед тим журналісти в кулуарах намагалися взяти коментарі у ряду депутатів фракції Радикальної партії, зокрема в Андрія Лозового, проте депутати навіть не зупиняються, щоб дати відповідь.

Як повідомляв УНІАН, раніше прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook написала, що Головне слідче управління Генеральної прокуратури України проводить обшуки у Мосійчука та його адвоката Мамалиги. Представник ГПУ наголосила, що обшуки не пов'язані з політичною діяльністю Мосійчука.

Своєю чергою сам депутат повідомив, що правоохоронці проводили обшук в його громадській приймальні у Василькові. "Працівники ГПУ і СБУ, які прийшли обшукувати мою громадську приймальню у Василькові, переконавшись, що то дійсно приймальня народного депутата, вибачилися і пішли", - зауважив Мосійчук.

Крім того, він повідомив про обшуки у його адвоката і помічника Мамалиги. "Андрій Мамалига відомий правозахисник, на його рахунку не одна врятована доля громадських активістів та бійців АТО, добровольців. Обшук у нього - це ніщо інше, як метод тиску пов'язаний із професійною діяльністю", - переконаний Мосійчук.