Азаров назвав окуповані райони Донбасу "вільною від фашизму" територією, де дотримуються права людини"

12:21, 07 лютого 2017

Москва. 7 лютого. УНІАН. Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров, який переховується від українського правосуддя на території РФ, назвав тимчасово окуповані райони Донбасу "вільної від фашизму" територією, де дотримуються права людини".

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Азаров сказав на прес-конференції в Москві.

"Я вважаю, що Донбас або, принаймні, частина, яка не перебуває під владою київської хунти, - це частина України, вільна від фашизму, нацизму, бандерівщини, вона вільна від цього. В цій частині не порушуються права українців і росіян", - впевнений Азаров.

На його думку, на окупованій частині Донбасу можна розмовляти українською, але там живе російськомовне населення.

При цьому Азаров заявив, що не спілкується з ватажками терористів, які контролюють окуповану частину Донбасу, оскільки "це самостійні люди, які самі здійснюють свою політику".

"Я не вважаю, що маю право якось втручатися", - сказав Азаров.

Він стверджує, що завдяки «твердій позиції» Росії влітку 2014 року (коли армія РФ зі своєї території атакувала українські ВСУ, які прагнули закрити кордон для припинення поставок військових і техніки - УНІАН) в Луганську і Донецьку не почався "справжній геноцид". Тому Азаров, за його словами, не може бути проти бойовиків.

При цьому Азаров не відповів на запитання УНІАН, чому він живе в Москві, а не переїхав у Донецьк, звільнений від "хунти".