Рада відправила на доопрацювання в парламентський комітет з екологічної політики ветований президентом закон про оцінку впливу підприємств на навколишнє середовище

11:51, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Верховна Рада відправила на доопрацювання в парламентський Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи ветований президентом закон про оцінку впливу підприємств на навколишнє середовище.

За направлення законопроекту №2009а-д «Про оцінку впливу на навколишнє середовище» на доопрацювання в комітет проголосували 243 депутати за мінімуму в 226 голосів.

Представник президента України у Верховній Раді Артур Герасимов зазначив, що ухвалений парламентом закон може створювати додаткові перешкоди для ведення підприємницької діяльності й призведе до додаткових витрат, тому його треба доопрацювати.

«Окремі положення закону збільшать терміни і ускладнять проведення дозвільних процедур при плануванні господарської діяльності. Це суперечить принципам дерегулювання», - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 4 жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому закон, який встановлює європейські норми оцінки впливу підприємств на навколишнє середовище.

Разом з тим, Всеукраїнська аграрна рада закликала президента України ветувати закон про оцінку впливу підприємств на навколишнє середовище, оскільки він призведе до колізії законодавчих норм і негативно позначиться на економічній діяльності українського аграрного сектору.