Кличко запевняє, що в Києві немає транспортного колапсу, очищення снігу проходить на ключових артеріях міста

11:05, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Київський міський голова Віталій Кличко запевняє, що в Києві немає транспортного колапсу, очищення снігу проходить на ключових артеріях міста.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час координаційної наради з керівництвом Київської міської державної адміністрації, главами районів, комунальних служб, представників поліції і Державної служби з надзвичайних ситуацій.

«Є багато критики, але я хочу сказати впевнено, що транспортного колапсу не було. Вчора були великі опади з 5.00 до 9.00 - в той час, коли напружений рух автівок рухається в напрямку Києва», - сказав він.

«Ми зупинили в’їзд великогабаритного транспорту в наше місто для того, щоб у місті не було колапсу. Очищення снігу проходить на ключових артеріях міста», - додав Кличко.

Як повідомляв УНІАН, вчора вранці через снігопад автомобільні затори в Києві досягали 10 балів. У зв'язку зі складними погодними умовами влада столиці сьогодні з 7 години ранку обмежила в'їзд до міста великогабаритного транспорту.