Керівник Мінфіну сподівається на розширення інвестицій ЄБРР в Україну

11:00, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Міністр фінансів України Олександр Данилюк сподівається на розширення технічної допомоги та інвестицій Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні цього року.

В інтерв'ю УНІАН міністр нагадав, що українська делегація на чолі з президентом Петром Порошенком під час візиту на Всесвітній економічний форум у Давос (Швейцарія) провела низку зустрічей з керівниками міжнародних організацій, зокрема й президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті.

«Минулого року сума фінансування проектів була меншою, ніж у попередні роки. Для мене, як керівника від України в ЄБРР, дуже важливо, аби ця установа працювала в нашій країні ефективно. І я дуже сподіваюся, що цього року вони як у напрямі технічної допомоги, так і в напрямі інвестицій, свою роботу розширять», - зазначив Данилюк.

Також міністр повідомив, що під час заходів форуму в Давосі він зустрічався з президентом Європейського інвестиційного банку, з яким обговорював освоєння наданого фінансування, а також з виконавчим директором Світового банку, з яким він домовився про перегляд портфеля проектів на найближчу перспективу.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство фінансів України в рамках Програми з питань управління державним боргом на 2017 рік оцінює загальні виплати за держборгом у 2017 році за рахунок коштів держбюджету в 240,897 млрд грн.

Також у рамках програми Мінфін має намір фінансувати держбюджет впродовж року за допомогою широкого спектру боргових інструментів на загальну суму 190,797 млрд грн.

Повний текст інтерв'ю читайте на сайті «УНІАН-Економіка»: https://economics.unian.ua/finance/1762502-oleksandr-danilyuk-finansovi-shemi-nash-natsionalniy-sport.html