Генпрокуратура проводить обшуки у депутата Мосійчука та його адвоката Мамалиги (доповнена)

10:54, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Головне слідче управління Генеральної прокуратури України проводить обшуки у народного депутата від Радикальної партії Ігора Мосійчука та в його адвоката Андрія Мамалиги.

Як повідомляє прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook, обшуки не пов'язані з політичною діяльністю Мосійчука.

"Обшуки, які зараз проводяться Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України, не мають жодного відношення до політичної діяльності народного депутата Мосійчука", - заявила Сарган.

Раніше Мосійчук написав у Facebook, що в його адвоката Мамалиги, який також є його помічником, "прямо зараз ГПУ проводить обшук". Він закликав активістів та ЗМІ прибути до місця проживання Мамалиги, де проводиться обшук. "Андрій Мамалига відомий правозахисник, на його рахунку не одна врятована доля громадських активістів та бійців АТО, добровольців. Обшук у нього - це ніщо інше, як метод тиску пов'язаний із професійною діяльністю", - заявив Мосійчук.

Потім колега Мосійчука по фракції Радикальної партії Андрій Лозовий заявив, що обшуки також проводяться і в Мосійчука.

Сам Мосійчук уточнив, що обшук проводився в його громадській приймальні у Василькові. "Працівники ГПУ і СБУ, які прийшли обшукувати мою громадську приймальню у Василькові, переконавшись, що то дійсно приймальня народного депутата, вибачилися і пішли", - зауважив Мосійчук.

"В той же час ГПУ та СБУ наполягає на проведенні обшуку вдома в мого помічника і адвоката, відомого правозахисника Андрія Мамалиги в Києві, за адресою: вул. Княжий Затон, 16 А, 9 поверх, кв. 48", - додав Мосійчук.