Міністр фінансів очікує запуску фінансової поліції через півроку

10:30, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Повноцінний запуск служби фінансових розслідувань (фінансової поліції) і ліквідація податкової міліції очікуються через півроку, повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк в інтерв'ю УНІАН.

«Звичайно, замінити вивіску «податкова міліція» на «фінансова поліція» можна за одну ніч. Але це не реформа. Потрібні нові люди і нові методи роботи. Фінансова поліція, насамперед, повинна перетворитися з репресивного силового органу на аналітичну службу», - пояснив міністр.

За його словами, керівника фінансової поліції буде обрано на відкритому конкурсі, за прикладом Національного антикорупційного бюро.

Разом з тим, Данилюк зазначив, що зараз «окремі люди» готують поправки до закону, щоб знову легітимізувати податкову міліцію в її нинішньому вигляді, що, на його думку, неприпустимо.

Довідка УНІАН. У рамках Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні» №1797 від 21 грудня 2016 року, податкова міліція продовжить свою роботу і виконання обов'язків до прийняття нового закону про її правонаступницю - фінансову поліцію.

Повний текст інтерв'ю читайте на сайті «УНІАН-Економіка»: https://economics.unian.ua/finance/1762502-oleksandr-danilyuk-finansovi-shemi-nash-natsionalniy-sport.html