Поблизу Авдіївки три села залишаються без електропостачання - ДСНС

09:20, 07 лютого 2017

Київ. 7 лютого. УНІАН. Поблизу Авдіївки, яку починаючи з 29 січня час від часу обстрілюють та штурмують російські окупанти, три села залишаються без електропостачання.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 08:00 7 лютого в м. Авдіївка відновлено електро- та водопостачання для мешканців міста. До централізованого електропостачання підключені всі жителі Авдіївки. Залишається відсутнім електропостачання у трьох населених пунктах Ясинуватського району (с. Кам’янка, с. Веселе та с. Петровське), що розташовані поблизу Авдіївки. До відновлювальних робіт залучено бригади енергетиків", - йдеться у повідомленні.

Водночас, вчора, 6 лютого, відновлено роботу загальноосвітніх шкіл та дитячих садків.

Зазначається, що розпочато роботи щодо відновлення пошкоджених будівель.

"Проведено відновлювальні роботи по 40 адресах Авдіївки та забезпечено оббивку вікон приватних житлових будинків у кількості 139 штук загальною площею 208,5 кв.м, а також покриття дахів будинків загальною площею 149 кв.м", - заявили в ДСНС.

В місті продовжує функціонувати один пункт життєзабезпечення (7 наметів ДСНС, 1 благодійної організації), 3 стаціонарних пункти обігріву, до яких звернулось 11 тис. 789 осіб.

Вчора з міста було евакуйовано 8 осіб (з них 4 дітей) до пансіонату "Перлина Донеччини" у Святогірськ. Загалом, з Авдіївки евакуйовано 298 осіб (з них 139 дітей).