Климпуш-Цинцадзе: В ЄС вже визначили дату остаточного затвердження механізму призупинення безвізового режиму

18:32, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що в ЄС вже визначилися з датою, коли планують остаточно затвердити механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами.

Про це вона заявила в інтерв’ю УНІАН.

"Вже є дата, коли в ЄС планують остаточно затвердити механізм призупинення безвізового режиму, і я вважаю, що є всі підстави, і всі запевнення з їхнього боку, що це рішення стане для нас вирішальним", - сказала вона.

Як повідомляв УНІАН, 15 грудня 2016 року Європарламент схвалив пропозиції про механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами. Рішення ще має бути затверджено Радою ЄС.

Рішення про дату запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом для українців прийматиметься в рамках міжінституційних переговорів Єврокомісії, Євроради та Європарламенту.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що скасування віз для громадян України може відбутися навесні 2017 року.

14 січня голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що очікує на офіційне схвалення механізму тимчасового призупинення дії безвізового режиму Європейського Союзу з третіми країнами у лютому-березні.