Уряд очікує зростання зайнятості та рівня середньої зарплати на тлі підвищення мінімальної зарплати - Гройсман

16:55, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Уряд очікує, що підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн із 1 січня цього року приведе до зростання зайнятості населення та зростання рівня середньої зарплати вже в лютому-березні цього року. Як повідомили в прес-службі уряду, про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман у ході наради за участю голів Міністерства фінансів і Міністерства соціальної політики.

«Ми прожили перший місяць 2017 року. За всіма показниками маємо тенденцію зростання кількості, якості робочих місць, підвищення зарплати, - цитує прес-служба Гройсмана. - Підвищення мінімальної зарплати - це правильний крок. Лютий-березень покажуть, що у нас буде зростання кількості підприємців, збільшення мінімальної зарплати, середньої зарплати при тому, що ціни залишаться в межах сезонних коливань без будь-яких додаткових інфляційних процесів».

Як повідомляв УНІАН, середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в грудні 2016 року зросла на 19,8% порівняно з листопадом і становила 6475 грн. Це значення в два рази вище рівня мінімальної заробітної плати в Україні, яка на сьогоднішній день становить 3200 грн.