Держкомпанія "Автомобільні дороги України" через погіршення погоди обмежила рух автотранспорту у низці областей

14:26, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», що відповідає за експлуатацію та утримання автомобільних доріг країни, через погіршення погодних умов обмежила рух на дорогах місцевого та державного значення у низці областей.

Як повідомили у прес-службі державної акціонерної компанії, на території Житомирської області на дорогах державного значення Київ - Чоп та Київ – Ковель – Ягодин з 12-ї години 6 лютого дорожники ввели обмеження руху великовантажних транспортних засобів.

Крім того, з шостої ранку сьогоднішнього дня обмежено рух вантажівок на в'їзд до Києва; у Закарпатській області станом на 5 лютого у зв'язку з переливом води через дорожнє покриття тимчасово перекрито рух на дорозі місцевого значення Ужгород – Демичі; у Хмельницькій області з 5-ї ранку 3 лютого введено обмеження руху для вантажного транспорту та автобусів дорогами місцевого значення.

Також у держкомпанії повідомили про введення тимчасового обмеження руху великогабаритного та великовантажного транспорту з 10:30 6 лютого на деяких ділянках автодоріг загального користування у Черкаській області, зокрема на трасах Київ – Одеса, Київ – Знам'янка, Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя (через Кременчук).

Як повідомляв УНІАН, за прогнозом Українського гідрометцентру, 6 лютого по всій Україні очікуються сильні снігопади. У зв'язку з цим «Укрпошта» повідомила про затримку доставки поштових відправлень у низку областей.

Крім того, Міністерство інфраструктури України повідомило про загрозу сходження лавин у горах Івано-Франківської, Закарпатської і Львівської областей.

Водночас рух пасажирських поїздів здійснюється згідно з графіком.