Гопко закликає ВР цього тижня розглянути звернення до ОБСЄ про неприпустимість ігнорування незаконних виборів у Криму

14:04, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко закликає депутатів внести до порядку денного цього пленарного тижня проект постанови “Про звернення ВР “Про остаточний звіт ОБСЄ/БДІПЛ за результатами спостереження на виборах до Державної думи Федеральних зборів РФ 2016 року” (№ 5687).

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала під час Погоджувальної ради парламенту.

Крім того, Гопко закликала внести до порядку денного на 8 лютого законопроект про угоду між урядами України і Індонезії про співробітництво в оборонній галузі.

Також вона закликала розглянути проект постанови про рекомендації парламентських слухань щодо актуальних питань зовнішньої політики України.

Як повідомляв УНІАН, у проекті постанови № 5687 наголошується, що «Верховна Рада України заявляє про неприпустимість ігнорування в остаточному звіті ОБСЄ/БДІПЛ за результатами спостереження на виборах до Державної думи Федеральних зборів РФ 2016 року фактів незаконного голосування на території Автономної Республіки Крим та Севастополь».

Також у документі міститься заклик до ОБСЄ/БДІПЛ оперативно розробити стандарти реагування та оцінювання викликів для виборчих стандартів, пов’язаних із агресивними діями одних держав на території інших.