Фракція “Батьківщина” ініціюватиме збір підписів за відставку уряду Гройсмана - Тимошенко

13:48, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Фракція “Батьківщина” ініціюватиме збір підписів народних депутатів за відставку уряду Володимира Гройсмана.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомила лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

“Наша фракція буде ініціювати підписання проекту постанови про звіт уряду, про висловлення йому недовіри, і про відставку уряду Гройсмана”, - заявила Тимошенко.

“Більше країна терпіти це невігластво, цю корупцію, цей непрофесіоналізм і побори з людей, просто не має права”, - додала вона.

На уточнююче запитання журналістів, яким чином може бути відставка уряду, якщо на сьогодні ще не завершився рік, упродовж якого парламент не має права відправляти уряд у відставку, Тимошенко сказала: “Якщо в парламенті є політична воля, то є всі можливості прийняти відповідну постанову про висловлення недовіри уряду Гройсмана, про визнання його роботи незадовільною і про відставку уряду Гройсмана негайно”. Вона додала, що “людина, яка не має освіти, яка абсолютно не орієнтується в економічних і соціальних питаннях, яка йде на поводу у кланів”, не може очолювати уряд.

Як повідомляв УНІАН, раніше Тимошенко висловила переконання, що настав час порушити питання про відставку уряду Гройсмана.