В’їзд великогабаритного транспорту до Києва у вечірні години пік може бути обмежений - КМДА

13:13, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Влада Києва попереджає про можливе обмеження в’їзду великогабаритного транспорту в місто сьогодні у вечірні години пік.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, про це заявив заступник голови міськдержадміністрації Петро Пантелеєв.

За його словами, зараз в’їзд вантажівок до Києва відновлюється, ситуація на дорогах міста поступово нормалізовується. На основних спусках і підйомах Києва продовжують працювати 10 тягачів. Однак режим обмеження в’їзду вантажівок може бути застосований ще раз у вечірні години.

«У Києві за ніч випало 15 см опадів. Наразі для прибирання задіяна вся доступна техніка, в тому числі 267 одиниць снігоприбиральних авто «Київавтодору», близько 300 одиниць техніки житлових організацій, «Київзеленбуду» та інша. Ситуація на дорогах поступово нормалізується. Однак у періоди, коли снігопад інтенсивний і триває усю ніч і весь день, ми розраховуємо на розуміння та сприяння містян. Віддавши перевагу громадському транспорту, кияни дуже допомагають оперативному прибиранню снігу», – сказав Пантелеєв.

За словами заступника голови КМДА, комунальні служби продовжують прибирання доріг у посиленому режимі.

Як повідомляв УНІАН, за даними ГУ ДСНС в місті Києві, в’їзд великогабаритного транспорту до столиці було обмежено до 13.00.