Кличко запевняє, що влада Києва робить усе для мінімізації наслідків снігопаду

12:50, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Мер Києва Віталій Кличко запевняє, що влада міста робить усе для мінімізації наслідків стихійного лиха, проте поки тривають інтенсивні опади, повністю очистити вулиці від снігу буде складно.

Про це йдеться у його відеозверненні у Facebook.

«Столиця знову охоплена великим снігопадом. Наступні два дні синоптики теж обіцяють сніг. Усі комунальні служби працюють у посиленому режимі. Вся спецтехніка – на вулицях міста. Але поки не припинилися інтенсивні опади, повністю розчистити вулиці надто складно», - зауважив мер.

Кличко закликав водіїв, особливо власників малогабаритних автомобілів, не виїжджати у місто без нагальної потреби. «Це перш за все ваша безпека і безпека інших людей на дорозі. Віддайте перевагу комунальному громадському транспорту. А ті, хто таки виїхав у місто, паркуйте авто тільки в дозволених місцях, не залишайте на узбіччях доріг. Інакше снігоприбиральна техніка не зможе належним чином розчистити вулиці», - наголосив мер.

Кличко повідомив, що звернувся до поліції з тим, аби евакуйовували всі автомобілі, які заважають прибиранню і безпечному пересуванню іншого транспорту.

Крім того, столична влада попросила Національну гвардію та поліцію чергувати на дорогах та допомагати водіям там, де виникають екстрені ситуації та великі затори.

«Я звертаюся також до пішоходів: будьте обережними й обачними, переходьте дорогу тільки в установлених місцях. А всіх киян закликаю: якщо внаслідок стихії у вас трапилася екстрена ситуація, звертайтеся до служб КМДА – за телефоном 1551, за телефонами поліції, служби з надзвичайних ситуацій. Будьте уважними та розсудливими. Міська влада робить все, аби мінімізувати наслідки стихії», - сказав Кличко.