В’їзд великогабаритного транспорту до Києва обмежено до 13.00 - ДСНС

11:32, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. В’їзд великогабаритного транспорту до Києва обмежено до 13.00, столичні дороги чистять від снігу 247 одиниць техніки.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ГУ ДСНС в місті Києві.

«За оперативною інформацією КП «Київавтодор», у Києві працюють по очищенню доріг від снігу 247 одиниць техніки, з них 177 одиниць снігоприбиральної та 119 працівників для ручного прибирання», - сказано в повідомленні.

Для надання допомоги транспорту, який потрапив у замети, Головним управлінням ДСНС у Києві виставлено 9 спеціальних автомобілів підвищеної прохідності, де можливий ускладнений рух транспорту, зокрема на вул. Олени Теліги (заправка «Авіас»), 2 автомобілі; на Подільському спуску (стадіон «Спартак»), 1 автомобіль; на Володимирській гірці (філармонія), 1 автомобіль; на Печерському мосту, 1 автомобіль; на вул. Академіка Заболотного (заправка АГНК, в районі тютюнової фабрики), 1 автомобіль; на вул. Липківського (Урицького), 1 автомобіль; на Повітрофлотському проспекті, 1 автомобіль; на проспекті Науки, 1 автомобіль.

Станом на 10.00 рятувальники надали допомогу з відбуксирування 9 автомобілів великої вантажності.

За прогнозом Укргідрометцентру, сніг у столиці йтиме до кінця доби.

«Протягом ночі 6 лютого кількість опадів у Києві становила 11 мм, приріст снігового покриву 12 см. Вдень 6 лютого сніг продовжуватиметься, кількість опадів до 21-ї години становитиме 4-6 мм, приріст снігу 7-9 см», - йдеться у повідомленні.