На Закарпатті підтопленими залишаються 72 га сільгоспугідь та 4,3 га присадибних ділянок - ДСНС

11:02, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. У Виноградівському районі Закарпатської області через повені залишаються підтопленими 72 га сільгоспугідь та 4,3 га присадибних ділянок.

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 6 лютого відкачано воду з підтоплених дворових господарств у Мукачівському районі.

Сьогодні рятувальники розпочнуть роботи з ліквідації крижаного затору на річці Уж в районі державного кордону зі Словаччиною. Там виявлено утворення крижаного затору протяжністю 5,5 км поблизу с. Сторожниця Ужгородського району та с. Пінковце Кошицького краю (Республіка Словаччина).

У відомстві нагадали, що протягом 3-5 лютого у 10 районах області (Воловецький, Іршавський, Тячівський, Перечинський, Рахівський, Міжгірський, Мукачівський, Хустський, Свалявський та Виноградівський) внаслідок різкого підвищення температури повітря та опадів у вигляді дощу сталося підняття рівнів води у річках. Через це було підтоплено 525 дворогосподарств, 625 га сільгоспугідь, 9 автомобільних доріг, 1 магазин, 4,3 га присадибних ділянок, 4 житлові будинки (3 пошкоджено), з яких відселено 11 осіб.

До ліквідації наслідків підтоплень залучено 273 особи та 46 одиниць техніки.