Рух поїздів за складних погодних умов здійснюється згідно з графіком - "Укрзалізниця"

10:38, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Рух пасажирських поїздів в Україні здійснюється згідно з графіком, незважаючи на погіршення погодних умов у країні.

Як повідомила прес-служба публічної акціонерної компанії "Укрзалізниця", для забезпечення безперервного руху поїздів у ніч з 5 на 6 лютого близько 750 залізничників вивезли зі станцій понад 1,5 тис. куб. м снігу. Крім того, працівники вручну очистили близько 1 тис. стрілочних переводів.

За даними прес-служби, у ніч з 5 на 6 лютого опади у вигляді сильного снігопаду випали на території регіональної філії компанії «Південно-Західна залізниця», невеликий сніг також йшов на території філії «Одеська залізниця» та на окремих станціях філії «Львівська залізниця».

"Залізничники докладають усіх зусиль, щоб потяги курсували за графіком, навіть за складних погодних умов. Зокрема, тільки близько 600 працівників були задіяні на снігоочисних роботах на станціях і коліях Південно-Західної залізниці, де минулої ночі випала найбільша кількість снігових опадів", - відзначається в повідомленні.

Крім того, протягом минулої ночі на станції Хутір-Михайлівський Південно-Західної залізниці та на станціях Придніпровської залізниці для розчищення шляхів і станцій від снігу було задіяно снігоприбиральні машини.

Як повідомляв УНІАН, за прогнозом Українського гідрометцентру, 6 лютого у Києві очікуються сильні снігопади. Температура вночі 7-9 градусів морозу, вдень близько 5-7 градусів морозу. У зв'язку з негодою, з 06.00 6 лютого в'їзд великогабаритного транспорту в столицю обмежений.