У «ДНР» ростуть панічні настрої серед населення через загострення ситуації на лінії розмежування - ІС

10:08, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. На територіях, підконтрольних російсько-каральним військам («ДНР»), ростуть панічні настрої серед населення через подальше загострення ситуації на лінії розмежування.

Як повідомляє група «Інформаційний спротив», через пошкодження на території західних районів Донецька відсутні або частково відсутні теплопостачання, електроенергія, вода.

Відзначається, що бойовиками проведена часткова евакуація населення Київського району Донецька (північні окраїни міста). Частина людей вивезена до Калінінського району міста і розміщується у гуртожитках відомств та навчальних закладів - наприклад, у гуртожитках Донецького медінституту розміщено до 500 осіб.

На території Київського і Куйбишевського районів Донецька «поліцією ДНР» посилено режим несення служби, різко збільшено кількість патрулів, перевірка документів проводиться у всіх громадян, які пересуваються містом. Патрулям дано право відкривати вогонь на ураження по порушниках «комендантської години».

За даними ІС, керівникам і персоналу медичних установ Донецька заборонено виїжджати за межі міста аж до особливої вказівки. Одночасно «керівництво ДНР» намагається боротися з поширенням інформації про кількість поранених і знищених бойовиків, яку поширюють серед знайомих і родичів медичні працівники - проведено ряд «профілактичних бесід», винесені попередження.

«Командування «11-го мотострілецького полку 1-го АК ДНР» (бере участь у бойових діях в районі н.п. Авдіївка) намагається нормалізувати морально-психологічний стан бойовиків, поширюючи інформацію про захоплення, що нібито має місце, одним з підрозділів російсько-терористичних військ частини Авдіївки. Водночас, дана дезінформація ефекту не має, оскільки основна частина бойовиків володіє інформацією про реальну ситуацію в районі цього населеного пункту», - йдеться в повідомленні.

Комунальним службам Горлівки надійшла вказівка перевірити бомбосховища, запаси палива та підготувати електрогенератори.