До централізованого електропостачання підключено 80% Авдіївки – ДСНС

09:56, 06 лютого 2017

Київ. 6 лютого. УНІАН. Станом на ранок 6 лютого до централізованого електропостачання підключено 80% Авдіївки.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Співробітниками ДСНС спільно з представниками паливно-енергетичної компанії планується продовжити роботи з підключення 20% міста та перепідключення об’єктів соціально-побутової сфери з електрогенераторів на централізоване електропостачання, йдеться в повідомленні.

Також, за даними Держслужби, станом на 08.00 6 лютого з Авдіївки евакуйовано 290 людей (з них 42 особи похилого віку та 135 дітей), протягом доби - 24 людини (з них 11 дітей).

У місті функціонує 1 пункт життєзабезпечення (7 наметів ДСНС, 1 благодійної організації), 3 стаціонарних пункти обігріву, до яких звернулось 11 тис. 789 людей, забезпечено харчування 3 польовими кухнями.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

30 січня в результаті обстрілу було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання міста.

Упродовж тижня ремонтні роботи не вдавалося здійснити через прицільний вогонь окупантів. Лише вчора, 5 лютого, фахівці змогли відремонтувати ЛЕП і відновити енергопостачання в Авдіївці.