Савченко заявляє, що вона й досі залишається у складі Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони

20:51, 05 лютого 2017

Київ. 5 лютого. УНІАН. Народний депутат України Надія Савченко заявляє, що її не виключено з Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, і вона досі є його членом.

Про це Савченко сказала в ефірі телеканалу "112 Україна" в неділю.

«Ні, я не була виключена. Це був черговий цирк і бажання Пашинського (Сергій Пашинський - голова Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони - УНІАН) це зробити. Це рішення було прийняте на комітеті, але воно не було прийнято ні в регламентному комітеті, ні в Верховній Раді», - зазначила вона.

Тому, за словами Савченко, в даний час вона залишається у складі комітету.

Джерело: http://ua.112.ua/suspilstvo/savchenko-ya-ne-vykliuchena-z-komitetu-z-natsbezpeky-ta-oborony-369870.html

Як повідомляв УНІАН, профільний парламентський комітет 18 січня ухвалив рішення винести на голосування до сесійної зали постанову щодо виключення Савченко з його складу. Як наголосив його голова Пашинський, «дії народного депутата Надії Савченко ведуть до зниження обороноздатності України, тому її перебування у Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони є недоцільним».

Таке рішення було прийняте після заслуховування інформації від СБУ щодо неповноважних дій Савченко у вирішенні питання про звільнення заручників та публікації списків їхніх прізвищ.

Сама ж Савченко тоді висловила переконання, що подібне рішення є незаконним.