Гройсман подякував усім урядовим структурам і військовим за відновлення енергопостачання в Авдіївці

18:56, 05 лютого 2017

Київ. 5 лютого. УНІАН. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував усім урядовим структурам і військовим за відновлення енергопостачання в Авдіївці.

Про це прем’єр повідомив в неділю ввечері у Facebook.

«Спільними зусиллями уряду, військових, облдержадміністрації та ДСНС вдалося відновити енергопостачання в Авдіївці», - констатував Гройсман.

«Ми це зробили завдяки інтенсивним, злагодженим та безперервним діям усіх урядових структур, військових, ДСНС, ОДА. Вітаю мешканців Авдіївки. І ще раз усім дякую!!!», - зазначив глава уряду.

За словами Гройсмана, сьогодні у нього відбулися телефонні розмови з віце-прем'єр-міністром Генадієм Зубком і головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським щодо ситуації з відновленням енергопостачання міста.

«Хочу ще раз подякувати усім, хто у ці дні, ризикуючи власним життям, вирішує проблеми мешканців Авдіївки - військовим, нацгвардійцям, працівникам ДСНС, усім задіяним службам», - підкреслив прем’єр-міністр.

Як повідомляв УНІАН, в неділю ремонтні бригади завершили роботи з відновлення ліній електропостачання до Авдіївки.

Президент України Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у Facebook: «Нарешті Авдіївка зі світлом. Голова Донецької облВЦА Павло Жебрівський щойно доповів про відновлення електропостачання Авдіївки».

***Російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

30 січня в результаті обстрілу було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання міста.

3 лютого російська сторона у Спільному центрі з контролю та координації надала письмові гарантії припинення вогню в районі пошкодженої лінії електропередач біля Авдіївки.

Вдень 3 лютого голова Донецької ВЦА повідомив, що бригади електромонтажників напередодні почали ремонт на місці прориву одного із вводів ЛЕП. 4 лютого зранку групи фахівців знову вийшли ремонтувати пошкоджену ЛЕП поблизу Авдіївки, однак ремонтні роботи не вдалося здійснити через прицільний вогонь окупантів.

Сьогодні, 5 лютого, за повідомленням Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, ремонтні роботи вдалося поновити.