В Одесі відкрилася фотовиставка, присвячена героїзму учасників АТО

18:51, 05 лютого 2017

Одеса. 5 лютого. УНІАН. В Одесі сьогодні в Будинку офіцерів відкрилася фотовиставка «Невидима варта», присвячена героїзму воїнів Збройних Сил України та учасників добровольчих загонів у районі проведення АТО.

Як передає кореспондент УНІАН, учасниками художньо-патріотичного заходу стали військовослужбовці Одеського гарнізону, воїни-добровольці, громадські активісти - волонтери, кадети військово-морського ліцею, курсанти, студенти, бійці батальйону УОН УПА.

В експозиції представлені аматорські світлини, що відтворюють нелегкі фронтові будні.

За словами одного з організаторів фотовиставки, воїна добровольчого загону ОУН - учасника бойових дій на сході України Тараса Козлишина, такі життєві миті важко пережити, адже вони вже є частиною новітньої історії України.

«Важливо, щоб на прикладах справжніх Героїв України, які загинули на передовій, у районі АТО, виховувалося наше молоде покоління. Тому всі ми повинні об'єднати наші зусилля для спільної перемоги, збереження миру в нашій країні», - зазначив він.

Розповіді про героїчні та мужні вчинки патріотів України супроводжувалися виконанням українських пісень і читанням віршів Тараса Шевченка.