В Авдіївці ведуться відновлювальні роботи - місія ОБСЄ

14:39, 05 лютого 2017

Київ. 5 лютого. УНІАН. В Авдіївці Донецької області зберігається режим тиші, розпочалися відновлювальні роботи. Про це йдеться в повідомленні Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Twitter.

«Нарешті розпочалися відновлювальні роботи. Спостережна місія продовжує підтримувати локальне припинення вогню. Треба це продовжувати», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

30 січня в результаті обстрілу було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання, виникли проблеми з водо- та теплопостачанням. Не працювала Донецька фільтрувальна станція.

3 лютого російська сторона у Спільному центрі з контролю та координації надала письмові гарантії припинення вогню в районі пошкодженої лінії електропередач біля Авдіївки.

Вдень 3 лютого голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив, що бригади електромонтажників напередодні, 2 лютого, почали ремонт на місці прориву одного із вводів ЛЕП. 4 лютого зранку групи фахівців знову вийшли ремонтувати пошкоджену ЛЕП поблизу Авдіївки, однак ремонтні роботи не вдалося здійснити через прицільний вогонь окупантів.

Сьогодні, 5 лютого, у ДСНС повідомили, що в квартирах жителів міста є тепло, вода подається за графіком, втім відновити електропостачання поки що не вдається.