ЄС продовжить санкції проти Росії за агресію проти України - джерело

14:22, 05 лютого 2017

Київ. 5 лютого. УНІАН. Європейський Союз продовжить економічні санкції проти Росії, в першу чергу в частині замороження активів бізнесменів, близьких до президента РФ Володимира Путіна, незважаючи на прагнення США поліпшити російсько-американські відносини.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на кількох високопоставлених чиновників ЄС.

«У середині березня ЄС продовжить ще на півроку санкції щодо 100 росіян, серед яких - банкіри Аркадій Ротенберг та Юрій Ковальчук», - йдеться в повідомленні агентства.

Як зазначається, збереження санкцій відповідає політиці, яку вели федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд разом з екс-президентом США Бараком Обамою. Але тепер при владі новий президент, який уже провів розмову з президентом РФ. «І хоч прес-служба Білого дому заявила, що рішення про санкції (продовження санкції - УНІАН) прийнято, із 27 опитаних Bloomberg економістів 60% звернули увагу, що Адміністрація США, ймовірно, пом'якшить свою санкційну політику в найближчі 12 місяців. При цьому лише 44% економістів вірять, що ЄС робитиме те ж саме», - підкреслює агентство.

Джерело: https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-02-04/as-trump-weighs-thaw-with-putin-eu-set-to-renew-its-blacklist