Російська сторона СЦКК обмежила кількість робітників для проведення ремонтних робіт – штаб АТО

11:01, 05 лютого 2017

Київ. 5 лютого. УНІАН. Російська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін обмежила кількість робітників для проведення ремонтних робіт на Донбасі.

Про це повідомляється на сторінці прес-центру штабу АТО в Facebook.

У штабі нагадали, що з метою подальшої стабілізації ситуації на Донецькому напрямку 3 лютого перший заступник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг надіслав пропозицію стосовно введення режиму тиші. Зокрема, передбачалося, що режим припинення вогню мав розпочатися з 8.00 5 лютого в районі, обмеженому населеними пунктами Авдіївка-Ясинувата-Донецький аеропорт-Піски та двома районами Донецька. Після цього мали розпочатися ремонтні роботи для відновлення важливих об’єктів життєдіяльності та інфраструктури.

«Збройні Сили України та українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню повністю підтримали цю ініціативу й надали письмові гарантії безпеки для проведення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури», - йдеться у повідомленні.

Разом з цим, наголосили у штабі, російська сторона СЦКК станом на 06.00 неділі, 5 лютого, в односторонньому порядку обмежила кількість працівників і саперів, необхідних для проведення ремонтних робіт до 10 осіб (у той час, коли для їх якісного виконання необхідно щонайменше 30 осіб).

«Такий неконструктивний підхід до рішення гуманітарних проблем значно ускладнює відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу», - переконані у штабі.