З Житомирщини відправили більше 100 т гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки

10:28, 05 лютого 2017

Житомир. 5 лютого. УНІАН. Сьогодні вранці з Житомирщини відправлено більше 100 т гуманітарної допомоги постраждалим жителям Авдіївки Донецької області.

Як повідомив журналістам голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич перед відправкою вантажу, за чотири дні на пункти збору допомоги при ОДА надійшли продукти харчування, теплі речі, одноразовий посуд, медикаменти, засоби особистої гігієни. Загалом сьогодні з Житомира до Авдіївки відправилися 5 фур з гуманітарною допомогою, котельня на окремій автівці та 22 т дизельного пального.

"На Житомирщині громада і влада, громадські організації і благодійні фонди, комунальні підприємства, бізнес, райдержадміністрації та жителі сіл і міст активно долучилися і зібрали 5 вантажівок допомоги жителям Авдіївки. Допомогу надавали як прості мешканці, так і приватні підприємці та аграрники”, - зауважив Гундич.

Він наголосив, що особисто передасть вантаж військово-цивільній адміністрації Авдіївки. «Гуманітарку від Житомирщини одержить військово-цивільна адміністрація Авдіївки, яка надалі її розподілятиме за потребами”, - додав голова Житомирської ОДА.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

Зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури, житлові будинки, є жертви серед населення та військовослужбовців Збройних сил України.

За інформацією прес-служби ДСНС, з міста вивезено 266 людей, з них 42 особи похилого віку та 124 дітей.