У центрі Одеси відбулася акція на підтримку жителів Авдіївки і українських військовослужбовців

21:20, 04 лютого 2017

Одеса. 4 лютого. УНІАН. У центрі Одеси сьогодні містяни провели акцію на підтримку жителів Авдіївки і українських військовослужбовців.

Як передає кореспондент УНІАН, близько 100 городян зібралися на Тещиному мосту. До поручнів мосту вони прикріпили десятки червоних кульок, а до свого одягу - червоні стрічки.

У руках учасники акції тримали невеликі плакати з червоними написами: «# SaveAvdiivka» і скандували: «Збережемо Авдіївку!».

Як зазначила одна з організаторів акції Валентина Шульц, вже 6-й день йдуть наступальні дії на Авдіївку, близько 22 тисяч людей залишаються без світла, тепла.

«Громадські активісти, волонтери та небайдужі городяни усіма силами допомагають постраждалим, але світова спільнота досі мовчить. Ми вийшли підтримати наших військових і мирних жителів Авдіївки», - підкреслила Шульц.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

Зруйновано об'єкти цивільної інфраструктури, житлові будинки, є жертви серед населення та військовослужбовців Збройних сил України.