У Чернівцях попрощалися із загиблим під Авдіївкою молодшим лейтенантом Леонідом Дергачем

14:40, 04 лютого 2017

Чернівці. 4 лютого. УНІАН. У Чернівцях сьогодні відбулося прощання із загиблим під Авдіївкою військовослужбовцем 72-ї механізованої бригади Збройних сил України Леонідом Дергачем.

Як передає кореспондент УНІАН, жалобні заходи розпочалися о 10.00 у палаці «Юність Буковини». Попрощатися з бійцем прийшли сотні жителів Чернівців, посадовці Чернівецької міської та обласної рад, облдержадміністрації, учасники АТО.

Дергач був молодшим лейтенантом, командиром механізованої роти 72-ї бригади. Упродовж останніх місяців він також навчав військовослужбовців у зоні бойових дій. Боєць потрапив під обстріл «Градів» вранці 1 лютого. Похорон відбудеться 5 лютого у рідному селі Зарожани Хотинського району.

Довідка УНІАН. Дергач народився 1977 року в Чернівецькій області. З 2006 року працював викладачем на кафедрі правосуддя Чернівецького національного університету. У 2010 році захистив дисертацію і став доцентом юридичних наук.

В зону проведення АТО потрапив у 2014 році під час мобілізації. Після демобілізації продовжив військову службу на сході України за контрактом.

1 лютого 2017 року президент України Петро Порошенко посмертно нагородив Дергача орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

3 лютого прощання із загиблим відбулося у Києві на Майдані Незалежності.