Піротехніки обстежили дорогу поблизу Донецької фільтрувальної станції - ДСНС

13:05, 04 лютого 2017

Київ. 4 лютого. УНІАН. Піротехніки обстежили дорогу поблизу Донецької фільтрувальної станції, яка з 30 січня не працює через знеструмлення.

Як повідомляє прес-служба ДСНС України, о 12.00 для проведення робіт з розмінування та у подальшому для ремонту високовольтних ліній направлені піротехнічний підрозділ та бригади ТОВ «ДТЕК високовольтні мережі». До робіт від Головного управління ДСНС у Донецькій області залучено 2 піротехнічні групи у кількості 7 осіб та 3 одиниць техніки.

Станом на 11.00 проведено обстеження дороги поблизу Донецької фільтрувальної станції, піротехнічний підрозділ очікує дозвіл на проведення робіт з обстеження території, де проходить ЛЕП.

Крім того, на центральній теплотрасі співробітники тепломережі та РЕМ здійснюють ремонтно-відновлювальні роботи.

Також у місті працюють дві піротехнічні групи ДСНС у складі 10 осіб та 2 одиниці техніки.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

30 січня в результаті обстрілу було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання, у місті існують проблеми з водо- та теплопостачанням. Не працює Донецька фільтрувальна станція.

3 лютого російська сторона у Спільному центрі з контролю та координації надала письмові гарантії припинення вогню в районі пошкодженої лінії електропередач біля Авдіївки.

Вдень 3 лютого голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив, що бригади електромонтажників вчора почали ремонт на місці прориву одного із вводів ЛЕП.