В Авдіївці тривають роботи з відновлення пошкоджених будинків у приватному секторі – Жебрівський

11:34, 04 лютого 2017

Київ. 4 лютого. УНІАН. В Авдіївці тривають роботи з відновлення пошкоджених внаслідок обстрілів окупантів будинків у приватному секторі.

Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив на своїй сторінці Facebook.

«Зараз максимальні зусилля спрямовуємо на відновлювальні роботи у приватному секторі Авдіївки та забезпечення його мешканців продуктами харчування. Зранку автомобілі із продуктами харчування і водою виїхали на приватний сектор. У приватному секторі продовжують працювати військові польові кухні», - написав він.

За словами Жебрівського, сформовано будівельні бригади для відновлення пошкоджених будинків та об’єктів інфраструктури.

«В Авдіївці повним ходом йдуть відновлювальні роботи, і це також додає оптимізму та впевненості мешканцям міста», - зауважив голова ВЦА.

Він також додав, що Авдіївський коксохімічний завод «надзусиллями» забезпечує в тепломережах житлового сектору температуру теплоносія на рівні 70 градусів.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

30 січня в результаті обстрілу було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання, у місті існують проблеми з водо- та теплопостачанням.

Із Авдіївки з початку загострення ситуації евакуйовано 244 людини, з них 114 дітей.

За тиждень обстрілів у місті пошкоджено 114 приватних будинків і 22 квартири.