У селищі Сартана внаслідок обстрілів терористів пошкоджено 28 приватних будинків

11:25, 04 лютого 2017

Київ. 4 лютого. УНІАН. У селищі Сартана поблизу Маріуполя внаслідок обстрілів терористів пошкоджено 30 будівель, з яких 28 – приватні.

Про це повідомляє Центральний відділ поліції Донецької області.

Нагадується, що протягом доби бойовики двічі завдавали артударів по прифронтовому селищу. Станом на 9 ранку відомо, що пошкоджено 30 будівель, з яких 28 – приватних домоволодінь.

За розпорядженням керівника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна місцевий особовий склад чоловіків-поліцейських було піднято за тривогою, у приміщенні сартанського відділення поліції розгорнуто оперативний штаб, де відбувається координація наявних сил та засобів. Документування наслідків злочину терористів триває, наряди поліції патрулюють Сартану та наближену до неї Талаківку.

Під час бойових дій частину селища було знеструмлено, без світла залишилися і мешканці Талаківки. У деяких будинках осколками було перебито газопровід та припинено подачу газу. Комунальні служби за кілька годин відновили електропостачання. Без газу залишається один будинок.

Крім осколкових пошкоджень будинків, зафіксовано два прямих влучення.

В одному з будинків вибуховою хвилею вибито усі вікна. В момент обстрілу в будинку знаходилася сім’я з трьома дітьми, ніхто не постраждав.

Загалом снаряди розірвалися на 6 вулицях.