У 9 районах Закарпатській області підтоплено 525 домогосподарств, 25 гектарів сільгоспугідь і 9 доріг

09:49, 04 лютого 2017

Київ. 4 лютого. УНІАН. У 9 районах Закарпатській області підтоплено 525 домогосподарств, 25 гектарів сільгоспугідь і 9 доріг.

Як повідомляє прес-служба ДСНС України, 3 лютого внаслідок танення снігу, утворення льодових заторів на потічках та річках, випадання дощу, підвищення рівнів грунтових вод, потічків, річок сталося підтоплення 525 домогосподарств, 4 житлових будинків, 13 підвалів житлових будинків, 25 га сільгоспугідь у 9 районах області: Перечинському, Іршавському, Тячівському, Свалявському, Мукачівському, Рахівському, Воловецькому, Міжгірському та Хустському районах. Також пошкоджено 3 житлові будинки та 1 магазин.

Найскладніша ситуація спостерігалася у Мукачівському (підтоплено 184 домогосподарства), Хустському (підтоплено 173 домогосподарства) та Іршавському (підтоплено 101 господарство) районах.

До відведення води з територій домогосподарств та відкачування води з підвалів підтоплених будинків і будівель залучено 419 чол. та 69 од. техніки.

Крім того, через танення снігу та скресання криги на річках Боржава, Велика Уголька, Красна, Одаров, Річанська, Ріка та Хустець утворилося 10 крижаних заторів.

Паводковою водою перелито дорожнє полотно 9 доріг місцевого значення (висотою до 10 см), на трьох автошляхах проїзд обмежений.

На даний час спостерігається спад води в річках гірських районів (Рахівський, Міжгірський, Воловецький та Свалявський) та пiдвищення рiвнiв води на річках Перечинського, Тячівського, Мукачівського, Хустського та Іршавського районів.

Піротехнічні групи здійснили 4 підриви криги на річках Боржава Іршавського району, Велика Уголька Тячівського району, Ріка Хустського району та Латориця Мукачівського району.