У Харкові суд продовжив тримання під вартою екс-мера Слов'янська Штепи до 2 квітня

21:58, 03 лютого 2017

Харків. 3 лютого. УНІАН. Комінтернівський районний суд Харкова продовжив екс-меру Слов'янська Нелі Штепі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави до 2 квітня 2017 року.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення суд ухвалив сьогодні, 3 лютого.

Головуючий суддя зачитала близько 21:20 тільки резолютивну частину ухвали про продовження запобіжного заходу, посилаючись на її об’ємність. «Суд ухвалив клопотання представників прокуратури про продовження запобіжного заходу задовольнити. Продовжити строк тримання під вартою на 60 діб», - зачитала ухвалу головуючий суддя. За її словами, повний текст ухвали буде оголошено 8 лютого об 11:00.

У попередньому засіданні Комінтернівського райсуду Харкова у справі Штепи оголошено перерву до 11:00 15 лютого.

Крім цього, сьогодні на засіданні захист Штепи заявляв клопотання про відвід колегії суддів Комінтернівського райсуду Харкова, а також два окремих клопотання про відвід прокурорів Олени Кравченко та Ірини Кадигроб. У своїх клопотаннях захисники висловлювали переконання, що представники прокуратури особисто зацікавлені у вироку стосовно Штепи, що вони тиснуть на Комінтернівський райсуд Харкова, а також тиснули на Червонозаводський райсуд Харкова, який до цього слухав справу Штепи.

У свою чергу прокурори відкинули всі обвинувачення та звернули увагу суду на те, що заяви адвокатів не підкріплені жодним доказом. Клопотання захисту задоволені не були.

Сьогоднішнє засідання у справі Штепи тривало близько 10 годин. Під кінець засідання екс-меру двічі викликали швидку. Перша бригада констатувала, що показань до термінової госпіталізації немає, інша - вказала, що у Штепи високий тиск та рекомендувала її госпіталізацію. За відомостями конвою, зараз із суду екс-мера повезуть у СІЗО, і вже там буде вирішуватися питання доцільності та можливості її шпиталізації.

Довідка УНІАН. Екс-мера Слов’янська Донецької області Нелю Штепу обвинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.