З Вінниці до Авдіївки відправлено 25 тонн гуманітарного вантажу

19:24, 03 лютого 2017

Вінниця. 3 лютого. УНІАН. З Вінниці до Авдіївки Донецької області сьогодні відправлено 25 тонн гуманітарної допомоги.

Як повідомили у департаменті у справах ЗМІ Вінницької міської ради, на Схід повезли близько 700 кг консервації, 600 кг хлібобулочних виробів, чай, каву, цукор, напівфабрикати тощо. Було зібрано й теплий одяг, студентська молодь передала шкарпетки та рукавички. Для відбудови пошкодженого під час обстрілу житла в Авдіївку повезли 10 тонн шифера, півтони ОСБ-плит, два куби дошки, а також скоби, цвяхи, утеплювачі, монтажну піну. Крім того, у вантажі – генератор та 10 бочок по 200 літрів солярки для його заправки, ліхтарі, батарейки, каністри, медикаменти.

Військовим передали засоби нічного бачення, біноклі та інші необхідні речі. «Сьогодні з Вінниці відправляється гуманітарна допомога безпосередньо в Авдіївку, до її збору долучилось так багато людей, що ми не були готові забезпечити перевезення такого великого вантажу. Нам не вистачає техніки, щоб все відправити. Наступного тижня волонтери знову будуть їхати в Авдіївку і доставлять те, що не помістилось сьогодні», - сказав мер Вінниці Сергій Моргунов.

Голова ГО «Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО» Леонід Гуменний розповів, що цими вихідними з 10:00 до 16:00 на майдані Небесної сотні продовжиться збір гуманітарної допомоги, бо наразі є потреба в теплому одязі, протизапальних медикаментах, засобах гігієни. «Ми не лише збиратимемо допомогу, а й розмовлятимемо з людьми про події на Сході, розповідатимемо їм про те, що там дійсно відбувається», – зауважив Гуменний.