Національна суспільна телерадіокомпанія України оголосила конкурс на посаду голови правління

18:25, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Наглядова рада Публічного акціонерного товариства «Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), реорганізованого з Національної телекомпанії України (НТКУ), оголосила конкурс на посаду голови правління НСТУ, повідомила прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

«2 лютого Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення про оголошення конкурсу на посаду голови правління НСТУ. Про вимоги до кандидатів та перебіг конкурсу було оголошено сьогодні», - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, вимоги до претендентів на посаду голови правління «Національної суспільної телерадіокомпанії України» містяться в Положенні про конкурс з обрання голови та членів правління, ухваленому наглядовою радою раніше.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі - 16 березня. Наглядова рада має намір до 13 квітня 2017 року оголосити дату заслуховування претендентів на посаду голови правління НСТУ.

Нацрада нагадала, що відповідно до вимог Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення», голова правління суспільного мовника обирається на конкурсній основі наглядовою радою НСТУ на 4 роки. Обрання відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів наглядової ради НСТУ серед претендентів, допущених до участі в конкурсному відборі.

Як повідомляв УНІАН, 25 січня поточного року Кабінет міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки «Національної суспільної телерадіокомпанії України».

19 січня 2017 року Кабмін зареєстрував Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Згідно із записом, засновником є держава в особі Кабінету міністрів України, керуючим органом - Держкомтелерадіо. Статутний капітал визначено у розмірі 2,54 млрд грн.

Тимчасово виконувачем обов'язків голови правління НСТУ призначено Ганну Бичок, яка була заступником генерального директора Національної телекомпанії України.