Мінінфраструктури підготувало три електропоїзди для евакуації більш як 3,5 тис. жителів Авдіївки

18:23, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Міністерство інфраструктури України спільно з Публічною акціонерною компанією «Укрзалізниця» підготувало три ешелони електропоїздів для евакуації більш як 3,5 тис. осіб з Авдіївки, яка опинилася в епіцентрі бойових дій на сході країни, до міста Покровськ Донецької області (раніше - Красноармійськ).

Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури з посиланням на підсумки засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації в Авдіївці, яке відбулося сьогодні в Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) під головуванням прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. У засіданні взяв участь заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Ситуація в Авдіївці залишається складною, так, 2 лютого о 19:15 у результаті обстрілу було знеструмлено пост чергового по станції, всі світлофори та стрілочні переводи. Приміський рух здійснюється тільки до станції Очеретине для забезпечення безпеки пасажирів.

«При отриманні відповідного наказу про евакуацію жителів, приблизно через 3-4 години буде подано перший ешелон електропоїзда, місткістю 1200 осіб до станції Красноармійськ, наступний ешелон електропоїзда буде подано через 1,5 години (загальна кількість таких ешелонів - 3)», - наголошується в повідомленні.

У прес-службі міністерства УНІАН уточнили, що всі три ешелони електропоїздів, місткістю 1200 людей кожен (зі стоячими місцями), курсуватимуть до Покровська.

За даними прес-служби, на сьогодні на ділянці Авдіївка - Чаплине курсує один поїзд. Відправлення поїзда зі станції Авдіївка - 15:40.

Як повідомляв УНІАН, Авдіївка Донецької області з 29 січня піддається масованим ударам, однак станом на ранок 3 лютого інтенсивність обстрілів дещо зменшилася, що дало змогу рятувальникам і ремонтникам зайнятися відновленням комунальних систем міста, особливо подачею енергопостачання. Під час артилерійських ударів загинули щонайменше 10 українських військовослужбовців, є втрати серед мирного населення і рятувальників.