У Луцьку оголошено дводенну жалобу у зв'язку зі смертю мера Романюка

18:09, 03 лютого 2017

Луцьк. 3 лютого. УНІАН. У Луцьку 4 і 5 лютого оголошено днями жалоби у зв'язку з передчасною смертю міського голови Миколи Романюка.

Як повідомили УНІАН у відділі інформаційної роботи Луцької міськради, відповідне розпорядження підписав перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

«На знак скорботи за померлим будуть приспущені державні прапори України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території міста»,- зазначається в повідомленні.

Буде також обмежено проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі, в громадському транспорті.

Прощання з Романюком відбудеться 5 лютого з 10.00 до 12.00 у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні на 58-му році життя помер луцький міський голова Микола Романюк, не виходячи з коми, у Луцькій міській клінічній лікарні.