Дата зустрічі Порошенка з Трампом опрацьовується - АП (доповнена)

15:20, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Дата візиту президента України Петра Порошенка до Сполучених Штатів Америкм для можливої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом опрацьовується.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв сьогодні на брифінгу.

"Ще раз підтверджую, що ми наразі плануємо і опрацьовуємо з новою американською адміністрацією конкретні дати і строки візиту президента до Вашингтона. Наразі як тільки будуть відомі узгоджені строки, а вони зараз обговорюються, ми, звичайно, поінформуємо засоби масової інформації", - сказав Єлісєєв.

Також, за його словами, українська сторона дуже зацікавлена, щоб нова адміністрація США була дуже докладно поінформована про нашу позицію щодо Мінських перемовин, про ситуацію на Донбасі.

Єлісєєв підтвердив, що зараз така робота з інформування ведеться. "Але, звичайно, дуже важливо, якби ця робота велася і на вищому політичному рівні, на рівні президентів, над чим ми наразі працюємо", - сказав він.