У Полтаві затримано організатора порностудії з участю неповнолітніх

15:19, 03 лютого 2017

Полтава. 3 лютого. УНІАН. У Полтаві 2 лютого затримано організатора порностудії, який розбещував дівчаток у віці від 11 до 17 років.

Як повідомив УНІАН начальник відділу комунікацій Полтавської обласної поліції Юрій Сулаєв, працівниками відділу з боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, було виявлено онлайн порностудію. Житель обласного центру через сайти знайомств у соцмережах Інтернет підшукував неповнолітніх дівчаток, переважно із малозабезпечених чи неблагополучних сімей, організував зустрічі з ними у своїй приватній квартирі, змушував їх до вчинення статевого акту із здійсненням відео та фотозйомки зазначених дій.

«Проведено обшук за місцем проживання фігуранта. Встановлено, що вказані протиправні дії відбувалися в його приватній квартирі, де в кімнаті, на кухні і туалеті встановлено відеокамери. При скоєнні зазначених протиправних дій громадянин використовував фотоапарат. Відео- та фотоматеріали порнографічного характеру збоченець зберігав на ноутбуку, редагував їх, і розповсюджував в Інтернет», - повідомив Сулаєв.

За його інформацією, під час обшуку вилучено: ноутбук, системний блок, жорсткі диски, DVD-диски (близько 90 одиниць), численні журнали, фотографії, гральні карти порнографічного змісту, веб-камери, гумові кийки та приладдя, мобільні телефони, а також ніж, зовні схожий на холодну зброю.

За попередніми даними, фігурант розбещував близько 10-15 підлітків, які проживають на території Полтавської області, яких він використовував для зйомки в порно-відео, надаючи їм матеріальну допомогу в розмірі від 3 до 10 тис. грн.

Наразі проводяться допити свідків і постраждалих неповнолітніх, особи яких встановлено.

Вирішується питання про кваліфікацію інших правопорушень та обрання запобіжного заходу стосовно фігуранта.