В АПУ заявляють, що робота в рамках "нормандського формату" щодо Донбасу триває

15:11, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявляє, що робота в рамках "нормандського формату" щодо Донбасу триває.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу.

"Я хотів би зазначити, що "нормандський формат" функціонує. Ви знаєте, що є різні рівні роботи "нормандського формату", починаючи від експертів і завершуючи міністром закордонних справ, дипломатичними радниками тощо. І я хотів би сказати, що навіть минулого тижня відбувалися консультації в "нормандському форматі" саме на рівні експертів. Робота триває", - наголосив Єлісєєв.

"Що стосується "нормандського формату" на рівні вже лідерів, тобто на рівні глав держав і урядів, то звичайно, це питання обговорюється, і звичайно, воно обговорювалося під час візиту президента до Берліна, але терміни його скликання і проведення будуть залежати від багатьох факторів", - зауважив Єлісєєв.

За його словами, зараз ключовою є ситуація в Авдіївці, і треба добитися припинення вогню, і "потім вже можна говорити про політичні і більш конкретні речі".

Єлісєєв додав, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та РФ або телефонна розмова залежать від спільного рішення, в який спосіб це зробити.