В Авдіївці відновлюють зруйновані внаслідок обстрілів терористів індивідуальні та багатоповерхові будинки - Зубко

14:25, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Наразі в Авдіївці здійснюються відновлювальні роботи в зруйнованих напередодні внаслідок обстрілів терористів індивідуальних і двох багатоповерхових будинках.

Про це повідомив на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації в м. Авдіївка віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, будівельні матеріали до Авдіївки спрямували 11 областей України. З початку загострення конфлікту в місті зруйновано 28 житлових будинків.

Також Зубко розказав, що впродовж 29-31 січня температуру теплоносія в Авдіївці поступово було піднято із 30 до 60 градусів.

«Наразі усередині будівель підтримується температура 12-15 градусів, у деяких будинках до 18. Цілодобове водопостачання відсутнє, але за графіком двічі на добу питна вода надходить до житлових приміщень. Організовано роздачу бутильованої води, підвіз технічної і питної води у квартали міста», - зазначив віце-прем’єр.

Жителів Авдіївки інформують щодо графіків постачання питної води та роздачі продуктових наборів, із фіксуванням соціальними службами ситуації від людей, які звертаються за допомогою.

Наразі йдуть підготовчі роботи щодо відновлення енергопостачання.