Кабмін перерозподілив 525 млн грн на будівництво і ремонт автодоріг у цьому році

14:22, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Кабінет міністрів України перерозподілив передбачені в держбюджеті на 2017 рік 525 млн грн видатків на будівництво, реконструкцію, капітальний і поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування.

Відповідне рішення закріплене в розпорядженні Кабміну від 62-р від 1 лютого, опублікованому на урядовому порталі.

Зокрема, згідно з пояснювальною запискою до розпорядження, витрати на будівництво, реконструкцію, капітальний і поточний середній ремонт автомобільних доріг передбачено збільшити на 525 млн грн за рахунок зменшення видатків в обсязі 500 млн грн на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг, а також скорочення видаткової частини на 25 млн грн на співфінансування спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів.

Як повідомляв УНІАН, уряд у рамках виконання державного бюджету на 2017 рік виділить на ремонт і реконструкцію автомобільних доріг країни понад 35 млрд грн. Такі асигнування дадуть змогу «Укравтодору» в 2017 році збільшити обсяг ремонтних робіт на автошляхах країни порівняно з 2016 роком в 2,2 раза – до 2,2 тис. км.

У цілому, за даними «Укравтодору», щорічна потреба у фінансуванні автодоріг у країні оцінюється не менш ніж у 60 млрд грн.