Дата візиту Гройсмана в Ізраїль узгоджується - Єлісєєв

14:01, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв повідомив, що дипломатичними каналами узгоджується дата візиту прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Держави Ізраїль.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу.

За словами Єлісєєва, домовлено, що "найближчим часом відбудеться довгоочікуваний візит прем'єр-міністра України до Ізраїлю".

"Наразі ми дипломатичними каналами узгоджуємо строки цього візиту", - сказав Єлісєєв.

Як повідомляв УНІАН, візит Гройсмана до Ізраїлю планувався на 27-28 грудня 2016 року, але не відбувся.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу 24 грудня оголосив про скасування офіційного візиту свого українського колеги.

Скасування візиту було пов'язане із ситуацією довкола голосування у Раді безпеки ООН резолюції, яка закликала Ізраїль припинити будівництво поселень на палестинських територіях. З 15 членів Ради безпеки ООН 14, включно з Україною, проголосували за резолюцію, і лише США утрималися, але при цьому не скористалися своїм правом вето.

У резолюції наголошується, що політика Ізраїлю щодо будівництва поселень на Західному березі річки Йордан і будівництва в Східному Єрусалимі є порушенням міжнародного права і є перешкодою для ізраїльсько-палестинського врегулювання.

Ізраїльська сторона досить негативно відреагувала на результати цього голосування.