Бойовики «ДНР» набирають до своїх лав місцевий асоціальний елемент і найманців із Ставропілля та Ростова - розвідка

13:56, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Через сильний некомплект особового складу у результаті втрат під час бойових дій терористи «ДНР» намагаються залучити до своїх лав місцевий асоціальний елемент і найманців із Ставропільського краю та Ростовської області РФ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу в Києві повідомив з посиланням на дані української розвідки речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Внаслідок бойових втрат та відсутності підготовлених ресурсів укомплектованість особовим складом підрозділів 1 АК, які беруть участь в бойових діях на Донецькому напрямку, на сьогодні складає не більше 50%. На тимчасово окупованих територіях Луганської області розпочаті заходи з набору місцевих громадян (у тому числі набирають колишніх засуджених та алкоголіків) для поповнення підрозділів 1 АК, які понесли втрати у ході бойових дій", - сказав Мотузяник.

За його словами, набрані особи без підготовки направляються до частин і підрозділів, що беруть участь у бойових діях на Авдіївському напрямку.

Крім того, 2 лютого ватажок «ДНР» Олександр Захарченко віддав «розпорядження» відправити на лінію зіткнення особовий склад зі складу підрозділу особистої охорони.

У 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ у зв’язку з неукомплектованістю особовим складом на військову службу приймають осіб, які раніше були звільнені за грубі порушення військової дисципліни, у тому числі невиконання наказів, крадіжки та пияцтво.

На виконання «наказу» «командувача козачої національної гвардії РФ» Козіцина (керівника російської козачої організації «Всевелике військо донське») від 30 січня у Ростовській області РФ оголошено додатковий набір з метою доукомплектування 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.

На території Ставропольського краю РФ отамани місцевих козацьких організацій розпочали активну роботу серед підконтрольного їм особового складу щодо збору для направлення в зону збройного конфлікту на сході України для посилення передових підрозділів 1 АК ЗС РФ. Водночас, переважна більшість представників вказаної соціальної групи (близько 90%) відмовляються від участі у бойових діях, наголосив Мотузяник.