Понад 10 регіонів України вже забезпечують Авдіївку будматеріалами – віце-прем'єр Зубко

13:30, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Понад 10 регіонів України, особливо Дніпропетровська та Харківська області, забезпечують Авдіївку, яка пережила кілька днів масованих обстрілів, необхідними будівельними матеріалами. Про це в ході засідання оперативного штабу повідомив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

«Ми розуміємо, що зараз потрібна доставка саме будівельних матеріалів. Хотів би подякувати Дніпропетровській і Харківській областям за вже надану допомогу», – сказав Зубко, зазначивши, що в цілому в місті зруйновано близько 28 будинків, включаючи приватний сектор і багатоповерхівки.

Він зазначив, що зараз у місті тривають відновлювальні роботи, але теплопостачання фактично відновлено. «Поступово відновлюється теплопостачання, зростає температура теплоносія, що дає змогу забезпечувати температуру в квартирах на рівні 15-18 градусів. Вода надходить двічі на добу, крім того, організовано підвезення питної води, ведеться роз'яснювальна робота, де і коли підвезуть воду і роздаватимуть продуктові пайки», – повідомив Зубко.

Як повідомляв УНІАН, Авдіївка Донецької області з 29 січня зазнає масованих ударів, однак станом на ранок 3 лютого інтенсивність обстрілів дещо зменшилася, що дало змогу рятувальникам і ремонтникам зайнятися відновленням комунальних систем міста, особливо подачею енергопостачання. В ході артилерійських ударів загинули не менш як 10 українських військовослужбовців, є втрати серед мирного населення та рятувальників.